dr Marlena Majkut – Sobechowicz

Specjalizację z dermatologii i wenerologii ukończyła w Klinice Dermatologii WUM pod kierownictwem Pani Profesor Lidii Rudnickiej. Posiada bogate doświadczenie zarówno w dermatologii jak i w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Jest absolwentką dwuletniego podyplomowego Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti – Aging pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Ukończyła również Międzynarodowa specjalizację z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, pod patronatem WOSAAM (Światowej Organizacji Medycyny Anti – Aging). Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach praktycznych.

Swoją przygodę z medycyną estetyczną rozpoczęła we Włoszech i Szwajcarii szkoląc się u światowej sławy chirurga plastycznego dr Riccardo Forte.

Następnie swoją wiedzę i doświadczenie poszerzała u znanego specjalisty i szkoleniowca dr Inigo de Felipe w sieci jego klinik w Hiszpanii. Przez ponad rok pracowała w klinice estetycznej dr de Felipe w Warszawie.

Dzięki bardzo bogatej wiedzy oraz szerokiemu doświadczeniu, które zdobyła w ciągu ponad 10 lat pracy, doktor podchodzi do pacjenta w sposób kompleksowy i nowoczesny.

Wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przywraca właściwe proporcje twarzy i ciała. Odtwarza to co z wiekiem uległo pogorszeniu, przywraca młodość, świeżość oraz wypoczęty wygląd. Duży nacisk kładzie na prewencję.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z wielką empatią.

Naturalne piękno i zdrowa skóra to motto przewodnie Pani doktor.