Dermatolog Warszawa – zyskaj skuteczną pomoc w leczeniu chorób skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych

Trądzik młodzieńczy to Twoja zmora?

Atopowe zapalenie skóry lub łuszczyca nie daje Ci spokoju?

A może borykasz się z innymi schorzeniami skóry, włosów, paznokci lub błon śluzowych, które utrudniają normalne funkcjonowanie?

Umów się na konsultację dermatologiczną w naszym centrum medycznym. Doświadczony lekarz dermatolog postawi diagnozę i wdroży indywidualnie dopasowane leczenie. W razie potrzeby przeprowadzi również odpowiednie zabiegi dermatologiczne.

Nie czekaj, aż problem się zaogni i już dziś skontaktuj się z nami.

Projekt bez nazwy (13)

TERMINY I GODZINY PRZYJĘĆ

dr Beata Góralska – Załęska

środy 16.15 – 19.00
wybrane soboty

Choroby skóry, włosów, paznokci lub błon śluzowych potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Ich przyczyny nie są do końca poznane, co utrudnia leczenie. Współczesna dermatologia pozwala jednak skutecznie diagnozować i zwalczać różne schorzenia, a nade wszystko zapobiegać ich ostremu przebiegowi.

Bielactwo, łysienie, łojotokowe zapalenie skóry czy też trądzik to tylko wybrane dolegliwości mogące obniżać samoocenę i utrudniać normalne funkcjonowanie, a które skutecznie leczymy w naszej klinice dermatologii w Warszawie.

Jako renomowane centrum medyczne zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów.

Nasi dermatolodzy ukończyli studia medyczne i mają bogate doświadczenie zawodowe. Każdy z nich posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii. W efekcie są w stanie diagnozować i leczyć nie tylko problemy skórne, ale również choroby przenoszone drogą płciową.

Zatrudniamy również lekarzy będących w trakcie specjalizacji, którzy pracują pod nadzorem wykwalifikowanego dermatologa. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz od nas profesjonalną pomoc medyczną. Każda konsultacja dermatologiczna przebiega w miłej atmosferze, bez pośpiechu i w trosce o komfort pacjentów.

Zapraszany na konsultację !

Szukasz dobrego dermatologa w Warszawie? Umów się na wizytę w naszym centrum medycznym i uzyskaj profesjonalną pomoc.

Wykwalifikowany lekarz dokona diagnozy i wdroży odpowiednie leczenie, dzięki któremu wrócisz do normalności.

Nasza klinika
dermatologii i wenerologii może pochwalić się nie tylko wykwalifikowanym personelem, ale również nowoczesnym sprzętem, który pozwala skutecznie diagnozować zmiany chorobowe i przeprowadzać różne zabiegi dermatologiczne. Niezależnie więc od rodzaju dolegliwości możesz liczyć na naszą fachową i kompleksową pomoc.

Skuteczny dermatolog Warszawa – z jakimi problemami z zakresu dermatologii i wenerologii możesz się zgłosić?

Dermatolog zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem występowaniu chorób skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych. W Polsce każdy dermatolog jest także wenerologiem. Oznacza to, że dermatolog udziela również konsultacji w zakresie chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak:

 • rzeżączka,
 • kiła,
 • chlamydioza.

Chcesz pozbyć się choroby zakaźnej przenoszonej drogą płciową? Niezbędnej pomocy może udzielić Ci nie tylko dermatolog wenerolog, ale równie ginekolog pracujący w naszym centrum medycznym. Umów się na wizytę i przekonaj się, jak wiele może zrobić na rzecz Twojego zdrowia wykwalifikowany specjalista.

Choroby dermatologiczne, z którymi pomoże Ci się uporać dermatolog Warszawa

Nasz wykwalifikowany zespół praktyków z zakresu dermatologii i wenerologii zajmuje się diagnozą i leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych, takich jak:

 • łysienie (wypadanie włosów różnej etiologii),
 • łuszczyca,
 • owrzodzenia podudzi,
 • choroby paznokci,
 • trądzik różowaty,
 • trądzik zwykły,
 • łojotokowe zapalenie skóry,
 • liszaj płaski,
 • egzemy, świąd skóry, AZS (atopowe zapalenie skóry), pokrzywka (choroby alergiczne),
 • choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze, pasożytnicze.

Bogate doświadczenie i dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych sprawiają, że nasi dermatolodzy bezbłędnie rozpoznają wszelkiego rodzaju schorzenia i choroby. W razie potrzeby współpracują ze specjalistami, takimi jak chirurg, internista, onkolog czy też ginekolog, tak aby stworzyć kompleksowy plan leczenia.

Badania i zabiegi dermatologiczne – na jaką pomoc z zakresu dermatologii możesz liczyć?

Do zadań dermatologa należy również przeprowadzanie badań i zabiegów dermatologicznych. Pierwsze służą diagnozie chorób skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych. Drugie natomiast pozwalają wyeliminować dokuczliwe objawy.

W naszym centrum medycznym wykonujemy takie badania i zabiegi dermatologiczne jak:

 • DERMATOSKOPIA – badanie znamion barwnikowych (pieprzyków), wykluczenie czerniaka, ocena innych zmian skórnych, skóry owłosionej, mieszków włosowych.
 • BADANIE MYKOLOGICZNE – potwierdza lub wyklucza, że przyczyną zmian chorobotwórczych są grzyby.
 • KRIOCHIRURGIA – usuwanie m.in. brodawek wirusowych (kurzajki), brodawek łojotokowych, ognisk rogowacenia słonecznego i wybranych tzw. lentigo SOLARIS ciekłym azotem.
 • ELEKTROKOAGULACJA – usuwanie m.in. włókniaków miękkich, wybranych znamion skórnych.

Każdy lekarz wykonujący badanie lub zabieg dermatologiczny dysponuje doświadczeniem i wie, jak obsługiwać wykorzystywany sprzęt medyczny.

Dzięki temu diagnostyka i leczenie przeprowadzane w naszej klinice dermatologii i wenerologii cieszą się pozytywnymi opiniami pacjentów.

Dermatolog dziecięcy Warszawa – Centrum Medyczne. Kasprzaka – uzyskaj fachową pomoc dla najmłodszych i nastolatków

5

Również dzieci i nastolatkowie doświadczają uciążliwych chorób skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych. Już jedna wizyta u dobrego dermatologa może pomóc zwalczyć dokuczliwe objawy. Wykwalifikowany lekarz nie tylko zdiagnozuje problem, ale również wdroży leczenie dopasowane do wieku dziecka.

Nasi doświadczeni specjaliści dbają o to, aby każda konsultacja dermatologiczna przebiegała w miłej atmosferze, a wykonywane zabiegi dermatologiczne nie były stresujące.

W razie potrzeby proszą o opinie oraz pomoc w rozpoznaniu i leczeniu choroby innych lekarzy, takich jak chirurg dziecięcy. To gwarancja, że Twoje dziecko otrzyma możliwie najlepszą pomoc.

Twoje dziecko boryka się trądzikiem, łuszczycą albo inną chorobą skóry, włosów lub paznokci? Nie zwlekaj, aż problem się zaogni.

Umów się na wizytę z dermatologiem dziecięcym w naszym centrum medycznym w Warszawie, by uzyskać fachową pomoc.